Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Send invitation
pl: Wyślij zaproszenie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Invites
pl: Zaproszenia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: The e-mail address you specified is not valid.
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Provide a password for the new account in both fields.
pl: Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
