Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: The e-mail address you specified is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.
