Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Mail
sr: Пошта

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
