Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Send invitation
ar: أرسل الدعوة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: Offset
ar: الإزاحة

en: The e-mail address you specified is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني ليس صحيحا.

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.

en: New user: %name (%email).
ar: مستخدم جديد: %name‏ (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
ar: أدخل كلمة مرور للحساب الجديد في كلا الخانتين.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
