Invites (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
