Invites (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন
