Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Home
ca: Inici

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Send invitation
ca: Envia una invitació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Mail
ca: Correu

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: The e-mail address you specified is not valid.
ca: L'adreça de correu que heu especificat no és vàlida.

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
ca: Proporcioneu una contrasenya pel nou compte en els dos camps.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre
