Invites (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: The e-mail address you specified is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail που εισάγατε δεν είναι έγκυρη.

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
el: Εισάγετε έναν κωδικό πρόσβασης για το νέο λογαριασμό και στα δύο πεδία.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
