Invites (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Send invitation
et: Saada kutse

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Mail
et: E-post

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Offset
et: Nihe

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: The e-mail address you specified is not valid.
et: Sisestatud e-posti aadress pole sobiv.

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
