Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
