Invites (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Mail
he: מייל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Offset
he: היסט

en: Invites
he: הזמנות חברים

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: The e-mail address you specified is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה לא תקינה.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
