Invites (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Home
hr: Početna

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: The e-mail address you specified is not valid.
hr: Adresa e-pošte koju ste naveli nije važeća.

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
hr: Novi korisnik: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
hr: Upišite lozinku za novi račun u oba polja.

en: Asc
hr: Uzlazno
