Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: user
ja: ユーザー

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Send invitation
ja: 招待状を送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: more
ja: 続き

en: Administration
ja: 管理

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Mail
ja: メール

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Offset
ja: オフセット

en: Invites
ja: 招待

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: The e-mail address you specified is not valid.
ja: 入力されたメールアドレスは無効です。

en: Registration successful. You are now logged in.
ja: 正常に登録されました。 あなたは現在、ログインしています。

en: New user: %name (%email).
ja: 新規ユーザー: %name (%email)

en: Provide a password for the new account in both fields.
ja: 上の両方のフィールドに新しいアカウントのパスワードを入力してください。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
