Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: The e-mail address you specified is not valid.
ku: ئەو ئیمێلەی تۆ دەسنیشانت کردووە درووست نییە.

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).
