Invites (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: The e-mail address you specified is not valid.
sq: Adresa e-mail që keni shkruar nuk është e vlefshme.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sq: Shkruaj një fjalëkalim për profilin të ri në të dy fushat.
