Invites (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: user
vi: người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Send invitation
vi: Gửi thư mời

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: more
vi: thêm

en: Administration
vi: Quản lý

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Mail
vi: Thư

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: Offset
vi: Độ dịch

en: The e-mail address you specified is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử không hợp lệ.

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.

en: New user: %name (%email).
vi: Người dùng mới: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
vi: Nhập cùng một mật khẩu cho tài khoản mới vào cả 2 trường.

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
