Invites (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Home
af: Tuis

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Send invitation
af: Stuur uitnodiging

en: Cancel
af: Kanseleer

en: more
af: meer

en: Administration
af: Administrasie

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: The e-mail address you specified is not valid.
af: Die e-posadres wat jy verskaf het is ongeldig.

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
