Invites (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Send invitation
gl: Enviar un convite

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Mail
gl: Correo-e

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: The e-mail address you specified is not valid.
gl: O enderezo de correo-e que indicou non é válido.

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: Provide a password for the new account in both fields.
gl: Proporcione un contrasinal para a nova conta en ambos campos.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
