Invites (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Send invitation
hu: Meghívó küldése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: more
hu: tovább

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Mail
hu: Levél

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Invites
hu: Meghívók

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: The e-mail address you specified is not valid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
hu: Jelszó az új felhasználó számára, kétszer megadva.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
