Invites (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: The e-mail address you specified is not valid.
jv: Alamat e-mail sing Sampéyan tulis ora bener.

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
jv: Sediaknā tembung sandhi kanggo akun anyar nang field keloroné.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
