Invites (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: The e-mail address you specified is not valid.
kk: Сіз енгізген e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз
