Invites (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Send invitation
oc: Mandar un convit

en: Cancel
oc: Anullar

en: more
oc: mai

en: Administration
oc: Administracion

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: The e-mail address you specified is not valid.
oc: L'adreça de corrièr electronic qu'avètz picada es pas valida.

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
oc: Proporcioneu un senhal pel novèl compte en los dos camps.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
