Invites (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Send invitation
ro: Trimite invitație

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Administration
ro: Administrare

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Mail
ro: E-mail

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: The e-mail address you specified is not valid.
ro: Adresa de e-mail specificată nu este validă.

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteţi autentificat.

en: New user: %name (%email).
ro: Utilizator nou: %name (%email).

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Provide a password for the new account in both fields.
ro: Introduceţi o parolă pentru noul cont.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
