Invites (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)

en: - All -
ug: ھەممىسى
