Invites (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Home
uk: Головна

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Mail
uk: Пошта

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Invites
uk: Запрошення

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Invitation
uk: Запрошення
