Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Administration
eo: Administrado

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: The e-mail address you specified is not valid.
eo: Entajpita retpoŝtadreso ne validas.

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
