Invites (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Send invitation
eu: Gonbidapena bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Mail
eu: Posta

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: The e-mail address you specified is not valid.
eu: Eman duzun' helb. elek. baliogabea da.

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
