Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Send invitation
fi: Lähetä kutsu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Administration
fi: Ylläpito

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Edit Link
fi: Muokkaa linkkiä

en: The e-mail address you specified is not valid.
fi: Antamasi sähköpostiosoite ei kelpaa.

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.

en: New user: %name (%email).
fi: Uusi käyttäjä: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
fi: Anna uuden käyttäjätilin salasana molempiin kenttiin.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä
