Invites (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: user
is: notandi

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: more
is: meira

en: Administration
is: Stjórnun

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Mail
is: Póstur

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: The e-mail address you specified is not valid.
is: Netfangið sem þú tilgreindir er ekki leyfilegt.

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.

en: New user: %name (%email).
is: Nýr notandi: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
is: Skrifaðu lykilorð fyrir nýja aðganginn í báða reitina.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
