Invites (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: view
ka: ნახვა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
