Invites (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
