Invites (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Home
fa: خانه

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link
fa: واصلی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد جولانما شده‌اید.

en: Provide a password for the new account in both fields.
fa: یک رمز برای حساب جدید در هر دو میدان بنویسید.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
