Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Home
ru: Главная

en: user
ru: пользователь

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Send invitation
ru: Отправить приглашение

en: Cancel
ru: Отмена

en: more
ru: ещё

en: Administration
ru: Администрирование

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Mail
ru: Почта

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: Offset
ru: Пропустить

en: Invites
ru: Приглашает

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: The e-mail address you specified is not valid.
ru: Указанный адрес электронной почты неверен.

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.

en: New user: %name (%email).
ru: Новый пользователь: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
ru: Укажите пароль для новой учётной записи в обоих полях.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
