Invites (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Send invitation
th: ส่งคำเชิญ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: Edit Link
th: แก้ไขลิงค์

en: The e-mail address you specified is not valid.
th: อีเมลที่คุณกรอกไม่ถูกต้อง

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)

en: Provide a password for the new account in both fields.
th: กรุณากรอกรหัสผ่านของบัญชีใหม่ทั้งสองช่อง

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
