Invites (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Send invitation
tr: Davetiye gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Administration
tr: Yönetim

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Mail
tr: Posta

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Invites
tr: Davetler

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: The e-mail address you specified is not valid.
tr: Belirttiğiniz e-posta adresi geçerli değil.

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.

en: New user: %name (%email).
tr: Yeni kullanıcı: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
tr: Yeni hesap için parolanızı iki alana da girin.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
