Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: Email
be: Адрэса e-mail

en: Page
be: Старонка

en: Template
be: Шаблён

en: date
be: дата
