Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: optional
da: valgfri

en: Quantity
da: Mængde

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Country
da: Land

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Total
da: I alt

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Date format
da: Datoformat

en: Page
da: Side

en: Locale
da: Lokalitet

en: Count
da: Antal

en: Customer
da: Kunde

en: Phone
da: Telefon

en: Invoice
da: Faktura

en: Template
da: Skabelon

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Empty
da: Tom

en: Default template
da: Standardskabelon

en: date
da: dato

en: Company name
da: Firmanavn

en: VAT number
da: CVR nummer

en: sort by @s
da: sorter efter @s

en: Invoice template
da: Fakturaskabelon

en: Zipcode
da: Postnummer

en: Edit item
da: Redigér element

en: Delete item
da: Slet element
