Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།
