Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Count
eo: Kalkulo

en: date
eo: dato

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s
