Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add item
fil: Magdagdag ng bagay

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
