Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Quantity
ja: 数量

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Country
ja: 国

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Add item
ja: 項目の追加

en: Total
ja: 合計

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Page
ja: ページ

en: Locale
ja: ロケール

en: Count
ja: 回数

en: Customer
ja: 顧客

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: Invoice
ja: 請求書

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Empty
ja: 空

en: Default template
ja: デフォルトのテンプレート

en: date
ja: 日付

en: Company name
ja: 会社名

en: sort by @s
ja: @sで並べ替え

en: Invoice template
ja: 請求書テンプレート

en: Delete item
ja: 項目を削除
