Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: optional
ml: വൈകല്പിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Locale
ml: ലോക്കലേ

en: sort by @s
ml: അടുക്കു @s
