Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Error
my: အမှားများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Count
my: ရေတွက်
