Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Save
ne: बचत गर्नुस
