Invoice (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Country
nn: Land

en: Save
nn: Lagre

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Phone
nn: Telefon

en: City
nn: By

en: Empty
nn: Tom

en: sort by @s
nn: sorter etter @s
