Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: Locale
ast: Llocal

en: Count
ast: Cuenta

en: Empty
ast: Ermu
