Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: Locale
bg: Език

en: Count
bg: Брой

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус

en: Template
bg: Шаблон

en: Empty
bg: Празно

en: date
bg: дата

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
