Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Country
el: Χώρα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page
el: Σελίδα

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Customer
el: Πελάτης

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: City
el: Πόλη

en: Empty
el: Κενό

en: date
el: ημερομηνία

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: VAT
el: ΦΠΑ
