Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: optional
fi: valinnainen

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Country
fi: Maa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Total
fi: Yhteensä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Page
fi: Sivu

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Count
fi: Laskuri

en: Customer
fi: Asiakas

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: Invoice
fi: Lasku

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Default template
fi: Oletusmalli

en: date
fi: päiväys

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: VAT number
fi: ALV-tunnus

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: VAT
fi: ALV

en: Invoice number
fi: Laskun numero

en: VAT Number
fi: ALV-tunnus

en: Delete item
fi: Poista rivi
