Invoice (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: Locale
ku: شوێن

en: Count
ku: ژمارە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: date
ku: ڕیکەوت

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s
